Teklif Al
INTERNATIONAL

Ham Altın

Altın madenciliğindeki yıllara dayanan tecrübemizle tedarik zincirinin tamamını kapsayan standart dışı işlenmemiş ham altın ticareti yapmaktayız.

İşlenmemiş standart dışı ham altını anlaşmalı maden ocaklarımızdan tedarik ederek, dore bar halinde sigortalı ve güvenilir kargo şirketleri ile İsviçre'de bulunan rafinerimize gönderiyoruz. LBMA Standartlarında saflaştırma işlemlerinden geçtikten sonra global ölçekteki finans kuruluşlarına arz ediyoruz.

SWISS GOLD

Ham Altın Ticareti

Orta Afrika Cumhuriyeti, Burkina Faso ve Gana'daki anlaşmalı maden ocakları ve güvenli partnerlerimizden ham altın alımı yapmaktayız. Standart dışı işlenmemiş ham altın ticareti hakkında bilgi ve teklif almak için iletişime geçiniz.

Dore Bar

Ham altının tedariğinden sonra çevre dostu boraks eritme yöntemleri ile dore bar şekline dönüştürerek, uluslararası taşıma standartlarına uygun hale getiriyoruz.

Dore Bar

Güvenli Transfer

Bangui, Ouagadougou, Accra Havalimanların'dan güvenli ve sigortalı kargo ile İsviçre'deki rafinerimize gönderiyoruz.

Rafinasyon

İsviçre Rafinerlerin'de tedarik ettiğimiz Altın dore barları LBMA Standartlarına uygun bir şekilde işlerken, en yüksek ekolojik ve sosyal prensiplerini uygular.

Rafinasyon

Rafinasyon

Maden ocaklarından tedarik ettiğimiz Ham Altın veya Dore Barların saflaştırılmasını sağlamaktayız.

Detaylı Bilgi

Kıymetli Metaller

LBMA Standartlarında uluslararası geçerliliği olan külçelerin (Altın, Gümüş, Platin ve Paladyum) satışını ve sigortalı kargo ile teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı Bilgi

Emtia

Emtia ekonomide ticari faaliyetlerin konusu olan tarım ürünleri veya enerji kaynakları hayvancılık ürünleri vb. malların bütününe verilen isimdir.

Detaylı Bilgi